Агентство Активного Аудиту

т: +38(044) 228-15-88

e-mail: info@auditagency.com.ua

about

Компанія «Агентство активного аудиту» - повний комплекс послуг з управління інформаційною безпекою підприємства.

Сьогодні діяльність будь-якої компанії неможливо уявити без використання інформаційних технологій. Перспективи, які відкриваються з їх застосуванням, складно недооцінити, проте, на жаль, багато організацій до цих пір не мають чіткого уявлення про ризики, яким піддається бізнес, недооцінюючи важливість захисту інформації.

У той час, як деякі вбачають в інформаційній безпеці (ІБ) лише зайві затрати та перешкоди, що заважають роботі, світовий досвід доводить, що ефективно керована програма ІБ є інструментом, що допомагає організації досягти бажаних цілей. Ті, хто розуміє ступінь і глибину ризику, приймають рішення захищати інформаційні ресурси адекватно їх цінності.

Ви і ваші ділові партнери, клієнти, постачальники та співробітники повинні бути впевнені в надійності, злагодженості та безпеці інформаційних систем Вашої компанії.

Компанія «Агентство Активного Аудиту» пропонує Вам повний комплекс послуг з управління інформаційною безпекою підприємства, захисту інформаційних систем від кіберзагроз та ризиків інформаційної безпеки.

Основними загрозами для наших клієнтів є:

  • розкрадання і шахрайські дії з грошовими коштами;
  • крадіжка технологій, «ноу-хау», інтелектуальної власності та іншої інформації, що становить комерційну таємницю (наприклад, клієнтська база);
  • порушення бізнес-процесів та / або технологічних процесів, що веде до фінансових і репутаційних втрат.

З 2009 року нами реалізовано більше 50 комплексних проектів з впровадження та аудиту систем управління інформаційною безпекою (СУІБ), систем забезпечення безперервності бізнесу (BCM), систем управління якістю на підприємстві відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 27001:2013, ISO 22301:2012, ISO 9001 : 2008.

Компетенції наших фахівців також дозволяють реалізувати проекти різної складності по забезпеченню безпеки ІТ інфраструктури та програм, а також забезпечити процес безпечної розробки, впровадження та експлуатації програмно-апаратних комплексів завдяки, як застосуванню готових рішень від провідних виробників, так і унікальних розробок, що відповідають специфічним бізнес-вимогам клієнтів.

Ми орієнтовані на застосування міжнародних і національних стандартів та методик у сфері управління ІТ інфраструктурою та інформаційної безпеки.

Співробітники компанії «Агентство Активного Аудиту» - експерти у сфері інформаційних технологій та забезпечення безпеки інформації з багаторічним досвідом роботи, брали участь у впровадженні інфраструктури інформаційних технологій, служб захисту інформації підприємств державного сектора і банківської сфери, проводили аудит за міжнародними і національними стандартами у сфері інформаційної безпеки у великих українських та іноземних компаніях всіх секторів економіки.

Наші фахівці мають сертифікацію у сфері забезпечення інформаційної безпеки:

  • Одними з перших в Україні отримали статус CISM (certified information security manager), а також CISA(Certified Information Systems Auditor) в ISACA (Information Systems Audit and Control Association).
  • Мають сертифікацію по впровадження та аудиту комплексних систем захисту інформації на відповідність стандарту ISO 27001:2005.
  • Мають сертифікацію CEH (Certified Ethical Hacker) , яка підтверджує якість наших послуг при проведенні тестів на проникнення
  • Мають сертифікацію в області систем менеджменту якості (СМЯ) за стандартом ISO 9001.

Також компанія  «Агентство Активного Аудиту» має ліцензію ДССЗЗІ України на проведення робіт в галузі інформаційної безпеки

Ліцензія ААА

Ми пропонуємо реальну перевірку систем ІБ і впровадження інформаційної безпеки у вашій компанії.

Наша мета - надійний захист і збільшення доходів Вашого бізнесу.