Агентство Активного Аудиту

т: +38(044) 228-15-88

e-mail: info@auditagency.com.ua

Кодекс поведінки і етики «Агентства Активного Аудиту»

Наші корпоративні цінності

Хто ми:

 • Люди, які на ділі демонструють надійність, повагу і роботу в команді.
 • Люди, які безкомпромісні щодо якості, ефективності, єдності слова і діла.
 • Люди, які будують відносини  з партнерами по бізнесу та колегами на основі чесності, порядності і відкритості.

Наші цінності визначають нашу поведінку. Все, що б ми не робили - робимо на вищому рівні. Ми ніколи не заощаджуємо на якості, Ми прагнемо виправдати очікування наших клієнтів і задовольнити їх потреби. Ми відповідаємо – індивідуально і колективно – як за свої слова і дії, так і за результати своєї роботи.

Ми живемо у відповідності з нашими корпоративними цінностями і вимірюємо свій успіх успіхом наших клієнтів, партнерів та людей   з якими ми працюємо.

Кодекс поведінки і етики «Агентство Активного Аудиту»

Кодекс поведінки і етики «Агентство Активного Аудиту» лежить в основі всього, що ми робимо, він дає етичну основу, якою ми керуємося при прийнятті наших рішення.

Наш кодекс поведінки та етики складається з п'яти категорій, що містять керівні принципи поведінки в усіх сферах нашої діяльності:

 1. Відповідальність і надійність
 2. Конфіденційність та секретність
 3. Об'єктивність і незалежність
 4. Професіоналізм і найвища якість
 5. Повага

Відповідальність і надійність

Ми зобов'язуємося діяти з повною відповідальністю та відповідно до етичних принципів. Наша відповідальність полягає в тому, щоб вести справи відповідно до найсуворіших професійних та етичних стандартів і прийнятих норм, не залишаючи можливості для негідної поведінки.

«Агентство Активного Аудиту» працює з усвідомленням своєї відповідальності:

 • Перед клієнтами і партнерами – за високу якість послуг.
 • Перед співробітниками – за надання сприятливих і рівних умов праці.
 • Перед суспільством – за розвиток соціальних проектів та захист навколишнього середовища.

Конфіденційність та секретність

«Агентство Активного Аудиту» будує взаємини з клієнтами на довгостроковій і взаємовигідній основі, суворо дотримуючись норм професійної етики і дотримуючись конфіденційність і таємність щодо отриманої інформації.

Ми гарантуємо нерозповсюдження комерційної, технічної та іншої інформації, отриманої нами від клієнта або партнера на етапах попередніх переговорів, при оцінці замовлення, під час і після надання послуг, незалежно від того, укладено чи між нашою компанією і клієнтом угоду про конфіденційність. Це відноситься до всіх видів наших послуг.

Об'єктивність і незалежність

Ми цінуємо нашу репутацію і довіру наших клієнтів, тому ми гарантуємо об'єктивність і незалежність при наданні послуг, які ми пропонуємо. Це ваша відповідальність, уникати дій і відносин, які можуть порушити або вплинути на нашу об'єктивність і незалежність. Ми відкидаємо невідповідний тиск з боку клієнтів або кого чи то не було.

Професіоналізм і найвища якість

Наша мета - висока якість і відмінні результати. Ми підтримуємо прагнення наших клієнтів і партнерів до відмінної якості і пропонуємо їм рішення, що перевершують їх очікування. Тому «Агентство Активного Аудиту» активно шукає та залучає на роботу тільки професіоналів у своїх сферах компетенції і самостійних молодих фахівців з великим потенціалом і прагненням до власного розвитку. Компанія допомагає співробітникам розвиватися і рости, як в особистому, так і в професійному плані. Компанія винагороджує професіоналізм і прагне створити оптимальні умови, необхідні для надання послуг на найвищому рівні.

Повага

Повага - це основний принцип, на якому будуються взаємовідносини всередині нашого колективу і робота з нашими клієнтами і партнерами. Ми поважаємо думку кожного співробітника, ми шанобливо ставимося до наших клієнтів і партнерів. Принципи взаємоповаги та взаєморозуміння - основоположні у нашій роботі і нашого життя.