Агентство Активного Аудиту

т: +38(044) 228-15-88

e-mail: info@auditagency.com.ua

security awareness

Програма підвищення обізнаності користувачів
(Security awareness program)

Бізнес сьогодні містить безліч ризиків інформаційної безпеки (ІБ). Найчастіше керівництво повністю покладається на технології для зменшення потенційного збитку своєї компанії.

Однак є одне «aле» - технологією зроблені людьми, управляються людьми і результат роботи технологій також інтерпретується людьми. Ясно, що безпека повинна лежати не тільки в межах технологій, а й враховувати «людський фактор».

Програма підвищення обізнаності про ІБ користувачів допоможе навчити Ваших співробітників правильно реагувати на загрози ІБ, з якими вони щодня стикаються у роботі та за її межами.

Агентство активного аудиту пропонує повний спектр послуг з розробки та впровадження програми обізнаності користувачів.

Також ви можете окремо замовити наступні елементи підвищення обізнаності користувачів:

Постери ( Security awareness posters):

Наші постери розробляються для залучення уваги користувачів до актуальних тем ІБ з цікавими сюжетами та якісної графікою. Розташовуючи їх у кімнаті відпочинку, на кухні або в місцях, де персонал проводить час, ви можете ефективно у цікавій та ненав'язливій формі навчити користувачів основних питань ІБ.

Приклад постера:

Security awareness poster
Security awareness poster

Є кілька варіантів замовлення:

  • разове замовлення будь-якої кількості постерів, вже розроблених нами
  • річна передплата. При цьому ви отримуєте кожен місяць 2 нових постера
  • розробка дизайну і сюжету відповідно до Ваших корпоративних вимог

Скрінсейвери (Security awareness screensaver):

Скринсейвери складаються з 5 і більше сюжетів, що представляють собою слайд-шоу, відео або flash-ролик, що виводяться на комп'ютер після блокування або простою комп'ютера.

Компонування скрінсейвера здійснюється на основі обраних Вами сюжетів з нашої існуючої бази або розробляється виходячи з Ваших побажань.

Офісна канцелярія та аксесуари:

Офісні аксесуари, з надрукованими на них нагадуваннями є хорошим інструментом підвищення обізнаності користувачів, також вони говорять про те, що компанія піклується про своїх співробітників, адже всім подобається отримувати подарунки.

У число офісного приладдя можуть входити десятки інструментів, якими зазвичай користуються користувачі на своєму робочому місці: ручки, флеш-накопичувачі, папки, файли, степлери, комп'ютерні миші, лінійки, календарі, наклейки - через всі ці предмети є можливість донести ідеї інформаційної безпеки .