Агентство Активного Аудиту

т: +38(044) 228-15-88

e-mail: info@auditagency.com.ua

Аутсорсинг ИБ

Аутсорсинг послуг інформаційної безпеки

Що це таке?

Аутсорсинг (out - зовнішній, source - джерело) – це виконання сторонньою організацією певних завдань або бізнес-процесів, необхідних для повноцінного функціонування бізнесу, як спосіб оптимізації діяльності підприємств за рахунок зосередження зусиль на основному предметі діяльності і передачі непрофільних функцій і корпоративних ролей зовнішнім спеціалізованим компаніям.

Навіщо це потрібно?

Аутсорсинг ІБ дозволяє компанії-замовнику скоротити витрати, значно знизити витрати на інформаційну безпеку і сконцентруватися на основних бізнес-процесах.

Компанія «Агентство Активного Аудиту» спеціалізується на наданні послуг в області інформаційної безпеки. Ми активно відстежуємо проблеми в цій галузі, інвестуємо в рішення і розвиток відповідних технологій, і постійно підвищуємо кваліфікацію свого персоналу.

Вузька спеціалізація в предметній області дозволяє надійно і якісно здійснювати функції інформаційної безпеки, а завдяки виконанню однотипних операцій для безлічі клієнтів ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на свої послуги

Для того щоб забезпечити таку ж якість самостійно, замовнику необхідні значні інвестиції в розвиток персоналу, обладнання, програмного забезпечення - не варто про це забувати при оцінці економічної ефективності переходу на аутсорсинг. Дуже часто помилково ці компоненти витрат виключають з розрахунку і просто порівнюють вартість послуг з витратами на утримання персоналу. Якщо взяти до уваги всі перераховані вище фактори, чаша терезів схиляється на користь аутсорсингу.

Вигоды:

  • можливість використовувати сторонній високопрофесійний досвід, накопичений при вирішенні аналогічних завдань, та постійний доступ до нових технологій і знань;
  • скорочення і оптимізація витрат (дешевше, ніж зарплата штатної одиниці);
  • оптимізація оподаткування;
  • звільнення внутрішніх ресурсів компанії для інших завдань;
  • підвищення якості отримуваних продуктів або послуг;
  • фокусування компанії на основній діяльності;
  • зниження ризиків, пов'язаних з реалізацією бізнес-процесу;
  • поділ і часткова передача іншій компанії ризиків;
  • підвищення інвестиційної привабливості.

Як здійснюється аутсорсинг ІБ?

Компанія «Агентство Активного Аудиту»  пропонує в рамках аутсорсингу ІБ ефективний комплекс послуг, спрямований на забезпечення інформаційної безпеки Вашої організації:

Аутсорсинг

Параметри якості в Угоді про рівень сервісу

Угода про рівень сервісу (Service Level Agreement, SLA) готується індивідуально для кожного клієнта в залежності від форми замовлення. Мета SLA — дати якісний і кількісний опис послуг, що надаються з точок зору споживача і постачальника послуг.