Агентство Активного Аудиту

т: +38(044) 228-15-88

e-mail: info@auditagency.com.ua

Тренінги з ІБ

Тренінги з Інформаційної безпеки

Що це таке?

Метою тренінгів є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації персоналу банківських установ, підприємств і організацій усіх форм власності з питань інформаційної безпеки.

Системний підхід до викладу матеріалу, реалізований на наших семінарах і тренінгах, дозволяє учасникам, які не мають значного досвіду роботи в предметній області, отримати всі необхідні знання, а тим учасникам, які вже є кваліфікованими фахівцями, структурувати вже наявні знання і отримати нові інструменти для роботи в області інформаційної безпеки.

Тренінги можуть бути адаптовані до специфічних потреб клієнта, або розроблені цілком під замовлення. Курси об'єднують в собі теоретичну базу і практичні методики навчання.

Види навчання:

Спеціалізовані курси

Спеціалізовані курси проводяться нашими експертами або безпосередньо на території Замовника, або в партнерських центрах навчання (Центрі Бізнес-Знань і Національному центрі підготовки банківських працівників України).

Спеціалізовані курси це найбільш раціональний і оптимальний за ціною підхід до навчання малих груп фахівців.

Актуальну інформацію про дати та вартості курсів Ви можете отримати, зробивши запит по e-mail: info@auditagency.com.ua або за тел. (+38044) 228-15-88

Корпоративне навчання

Корпоративне навчання здійснюється у відповідності з цілями і завданнями, що стоять перед організацією, дає можливість самостійно вибирати місце і час проведення заходу та дозволяє оптимізувати час і витрати на навчання. Кожна програма розробляється за запитом замовника і враховує професійний рівень і функціональні обов'язки учасників.

Ми можемо провести будь-який з наших курсів, сформувавши програму спеціально для Вашої компанії.

Ми також можемо модифікувати курси, додаючи нові компоненти або навіть комбінуючи два і більше курси в одній інтегрованій програмі.

Управління інцидентами

Управління непрерирвностью бізнесу

Підвищення обізнаності

Аудит ІТ

Впровадження СУІБ

Тести на проникнення