Агентство Активного Аудиту

т: +38(044) 228-15-88

e-mail: info@auditagency.com.ua

qms

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ (СМЯ)

В наш час, в умовах жорстокої конкуренції у світі Бізнесу, багато підприємств прагнуть не просто закріпити свої досягнення на ринку продукції та послуг, а перейти на новий, якісний рівень розвитку своєї діяльності. Зупинитися, дати слабину або втратити ініціативу - означає програти цю «гонку на виживання».

Тому на запитання «Чи можливо обійтись без сертифікації за стандартами серії ISO 9000?», з усією впевненістю можна відповісти, що можна і обійтися, як і без багато чого іншого, але перейти на новий рівень розвитку підприємства, тим більше, гарантувати споживачу якісну продукцію і послуги, на жаль, вже просто неможливо.

Саме тому один з найефективніших методів розвитку підприємства - це впровадження СМЯ та її сертифікація на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Проходячи процедуру сертифікації по ISO 9001, підприємство не витрачає гроші, а вкладає їх в саму найближчу перспективу розвитку.

Сертифікат ISO 9001 підтверджує, що в організації впроваджена і функціонує система менеджменту якості (СМЯ), яка гарантує незмінно високу якість товару або надаваних послуг, незалежно від мінливих зовнішніх або внутрішніх умов.

Організації, які вклали кошти у впровадження і сертифікацію СМЯ, вже зараз відчувають віддачу - це і переваги при отриманні державних замовлень, і переваги при участі в різних тендерах, та можливості співпраці з іноземними фірмами і, як наслідок, матеріальний добробут компанії.

Наші пропозиції

Компанія «Агентство Активного Аудиту» пропонує Вам наступні послуги з розробки та впровадження системи менеджменту якості (СМЯ):