Агентство Активного Аудиту

т: +38(044) 228-15-88

e-mail: info@auditagency.com.ua

 social engineering

Тест на проникнення методами соціальної інженерії
(social engineering)

Що це таке?

 social engineering

Прийом, коли зловмисник атакує не інформаційну систему, а людину, яка управляє або має доступ до неї, називається соціальною інженерією.

Вікіпедія визначає термін, як метод несанкціонованого доступу до інформації або системам зберігання інформації без використання технічних засобів. Метод заснований на використанні слабкостей людського фактора.

Навіщо це потрібно?

З найбільш руйнівних проникнень велика кількість займають соціальні атаки. Чому? Тому, що це найменший шлях опору!!!

Хакер може витратити години, тижні, місяці, намагаючись отримати доступ до Вашої системи, коли один телефонний дзвінок з правильною легендою і бездоганними питаннями може дати йому пароль доступу в лічені хвилини. Використовуючи такі методи, як пошук у смітті організації, розмови з незадоволеними співробітниками або навіть проникнення на територію компанії під виглядом кур'єра може призвести зловмисника до повного доступу до системи.

Так, як виробники програмного і апаратного забезпечення все більш і більш вдосконалюють захист своїх продуктів, і їх злом стає все важче, то роль соціальної інженерії стає все більшою.

Розуміння того, які вектори атаки може використовувати соціальний інженер проти Вашої компанії, яким чином він буде діяти і які методи використовувати, допоможе розробити план захисту Ваших інформаційних активів від даного виду атак.

Тест на проникнення методами соціальної інженерії дозволить Вам:

  • Оцінити реальний рівень захищеності вашої компанії від атак СІ;
  • Визначити необхідні заходи захисту;
  • Зберегти репутацію і довіру з боку партнерів і клієнтів.

Як здійснюється тест на проникнення методом соціальної інженерії?

Успішний соціальний інженер повинен мати у своєму арсеналі велику кількість інструментів і сценаріїв для успішного розвитку атаки.

Компанія «Агентство активного аудиту» використовує свою методику, розроблену в співробітництві з російськими та українськими психологами.

Тест на проникнення методом соціальної інженерії ми пропонуємо проводити в кілька етапів:

соціальна інженерія

Якщо Вас зацікавила дана послуга і ви хочете дізнатися більше, ми будемо раді зустрітися з Вами, провести презентацію і відповісти на Ваші питання.